Spotkanie służbowe, impreza integracyjna, a może wyjście na miasto? Chcesz wrócić do mieszkania, domu lub hotelu, a niekoniecznie znasz miasto lub komunikacja miejska już nie jeździ o tej porze? Wtedy w grę wchodzą taksówki. Gdzie jednak sprawdzić, która opcja jest najlepsza i adekwatna cenowo? Podpowiadamy.

Komfortowy przejazd o każdej porze

Często szukamy taksówek w późnych godzinach, kiedy to nie przychodzi nam do głowy inna opcja. Taksówkarze pracują niezależnie od tego, czy to dzień świąteczny, czy roboczy, a także w nienormowanych godzinach pracy. Plusem tej sytuacji jest to, że nie musisz się przejmować i pilnować czasu, by wyjść o określonej porze z imprezy czy spotkania. Wystarczy telefon, chwila oczekiwania i taksówka znajdzie się w wybranym przez ciebie miejscu.

Drugim ważnym elementem jest wygoda. Dzięki komfortowym warunkom przejazdu, czyli dowiezieniu do miejsca docelowego, możemy wziąć ze sobą więcej rzeczy, które zazwyczaj nie mieszczą się w transporcie publicznym. Wracasz z delegacji z hotelu? W taksówce na pewno znajdzie się przestrzeń na walizkę, a kierowca przetransportuje cię pod pociąg czy samolot, dzięki czemu nie będziesz musieć się zastanawiać nad komfortem podróży i tym, czy w Warszawie, Krakowie czy innej miejscowości zmieścisz się do tramwaju czy autobusu kierującego cię na kolejny etap podróży.

Która taxi najtańsza?

Jak jednak wybrać najtańszą opcję spośród firm taksówkarskich? Z pomocą przychodzi portal Złap Taryfę. Właśnie na nim znajduje się porównywarka korporacji transportowych. Wystarczy wybrać trasę, która cię interesuje, a pojawią się dostępne opcje na tym odcinku. Strona pozwala także na porównanie cen firm, które wożą w danym terenie, a także określa opłatę początkową oraz cenę za kolejne przejechane kilometry.

Portal zrzesza nie tylko wielkie miasta, znane z taksówkarskiego zapotrzebowania, lecz także te mniejsze miejscowości. Potrzebujesz transportu w Koninie, Malborku, Kielcach czy Bytomiu? Sprawdź porównywarkę i skorzystaj z usług taxi na miejscu.